Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Logo WKD

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. informuje, iż rozkład jazdy pociągów ważny od dnia 10.12.2017 r. nie ulegnie zmianie w odniesieniu do rozkładu jazdy obowiązującego od dnia 11.12.2016 r. 

Zdjęcie

W dniu Wszystkich Świętych wiele osób zdecyduje się na odwiedzenie grobów najbliższych.

Logo UMM

Poniżej przedstawiamy rozkład jazdy PKS kursujący 1 listopada 2017 r.

Logo KM

Od 15 października br. obowiązywał będzie nowy rozkład jazdy komunikacji zastępczej PKP oraz nowy rozkład jazdy pociągów.

Logo UMM

Nowy rozkład jazdy komunikacji miejskiej na linii C i D od 2 października br.

Logo UMM

Na stronie dostępny jest już nowy rozkład jazdy komunikacji miejskiej.

Logo UMM

W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy informację o zmianie lokalizacji kasy biletowej. Od dnia 3 września br. od godz. 8:00 sprzedaż biletów komunikacji zastępczej będzie prowadzona przy ul. Piłsudskiego 10 w Milanówku.

Logo UMM

W związku z brakiem informacji na temat punktu sprzedaży biletów od 3 września br. Gmina skontaktowała się z przewoźnikiem komunikacji zastępczej - Kolejami Mazowieckimi.

Logo WKD

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. informuje, iż od dnia 1 sierpnia 2017 r. przewoźnicy samorządowi wprowadzają nową ofertę specjalną „Wspólny Bilet Samorządowy”.