Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Logo UMM
Urząd Miasta

Informujemy, iż w naborze trwającym od 2-30 listopada na członka Komitetu Rewitalizacji nie zgłosił się żaden kandydat z grupy interesariuszy wskazanej w pkt. 2 lit. c) – e) Regulaminu (przedstawiciel obszaru rewitalizacji, przedstawiciel sektora...

Mapka
Urząd Miasta

Informujemy, iż w związku z organizacją Wigilii Miejskiej w Milanówku 17 grudnia br. przy ul. Warszawskiej zmianie ulegnie organizacja ruchu.

Logo UMM
Urząd Miasta

Informujemy, iż w dniu 14 grudnia br. Urząd Miasta Milanówka (bud. A, B, C i D) będzie czynny od 8:00-15:00.

Zdjęcie
Urząd Miasta

9.12.2017 r. do dyżurnego Straży Miejskiej zadzwonił mężczyzna, który poprosił o przyjazd patrolu na ul. Piłsudskiego 33.

RIP
Urząd Miasta

Z ogromnym smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Janusza Grzyba, miał 55 lat.

Plakat
Urząd MiastaKalendarz wydarzeń

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Milanówka do udziału w konsultacjach oraz wyrażenia opinii na temat projektu „Uchwały Reklamowej” dot. m.in. zasad i warunków sytuowania tablic i urządzeń reklamowych oraz obiektów małej architektury i ogrodzeń.

Logo UMM
NiesklasyfikowaneUrząd Miasta

W dniach 27-28 listopada 2017 r. odbyły się spotkania Burmistrza Miasta Milanówka z Mieszkańcami.

Logo UMM
Urząd Miasta

Poszukujemy pracowników w Referacie Gospodarki Nieruchomościami i Referacie Planowania Przestrzennego i Estetyki Miasta.

Logo MBP
Urząd Miasta

Informujemy, iż dnia 9 grudnia (sobota) Biblioteka będzie nieczynna.