Burmistrz Miasta Milanówka, Wiesława Kwiatkowska

Burmistrz Miasta Milanówka
Wiesława Kwiatkowska

Wiesława Kwiatkowska – ur. 22 listopada 1962 r. w Warszawie. Szczęśliwa mężatka i spełniona matka. Od 1989 roku mieszka i pracuje w Milanówku, rodzinnym mieście rodziców - Barbary z domu Kucharskiej i Maksymiliana Kołota. Ukończyła studia wyższe na wydziale Zootechniki Szkoły Wyższej Gospodarstwa Wiejskiego – Akademii Rolniczej w Warszawie, z tytułem magistra inżyniera; studia podyplomowe na kierunkach – Administracja Samorządowa oraz Przygotowanie i Zarządzanie Projektami Unii Europejskiej. Posiada certyfikat zarządzania projektami i zarządzania ryzykiem. W 1997 roku rozpoczęła pracę w Urzędzie Miasta Milanówka. W 2000 roku otrzymała nominację na stanowisko Sekretarza Miasta, a funkcję tę pełniła do 2008 roku. Dotychczas prowadziła własną działalność gospodarczą. Posiada wiedzę oraz doświadczenie w samorządzie i w biznesie.

Kontakt z Burmistrzem

Burmistrz przyjmuje interesantów w każdą środę po wcześniejszym umówieniu się przez Sekretariat Burmistrza.

ul. Kościuszki 45, 05-822 Milanówek
tel. 22 758 30 61 wew. 217, 758 30 62 wew. 222
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kompetencje Burmistrza

1. Burmistrz wykonuje zadania określone w ustawie o samorządzie gminnym oraz innych przepisach określających status Burmistrza.
2. Burmistrz udziela informacji publicznej w trybie i na zasadach określonych w ustawie, w zakresie nieprzekazanym do realizacji innym pracownikom w niniejszym Regulaminie lub na postawie upoważnień.
3. Burmistrzowi podlegają bezpośrednio następujące komórki organizacyjne:

1) Referat Zamówień Publicznych
2) Referat Oświaty;
3) Referat Informatyki;
4) Urząd Stanu Cywilnego;
5) Audytor Wewnętrzny;
6) Zespół Radców Prawnych;
7) Doradcy Burmistrza;
8) Asystenci Burmistrza.

Udostępnij na: