logo ummW związku z trwającym procesem opracowywania dokumentacji technicznych modernizacji ulic:

- Wąskiej,

- Kraszewskiego,

- Górnoleśnej.

Burmistrz Miasta Milanówka przestawia do konsultacji projekty koncepcyjne modernizacji wspomnianych dróg.

Zapraszam Mieszkańców Milanówka, przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz podmiotów, o których mowa w art. 3, ust. 3 ustawy z dn. 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie działających na terenie Milanówka do zapoznania się z propozycją koncepcji modernizacji wcześniej wymienionych ulic.

Swoje uwagi bądź opinie należy przesłać pisemnie bądź drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w terminie od 30 lipca do 10 sierpnia 2018 r. z wykorzystaniem załączonego formularza uwag.

Informacje na temat koncepcji modernizacji ww. ulic można uzyskać w Referacie Technicznej Obsługi Miasta Urzędu Miasta Milanówka, ul. Spacerowa 4 w godzinach pracy urzędu.

Osoby do kontaktu:

  • Dorota Niedzielska, tel. 22 758 30 61 wew. 252, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
  • Łukasz Stępień, tel. 22 758 30 61 wew. 247, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pliki do pobrania:

Udostępnij na: