Herb Miasta MilanówkaBurmistrz Miasta Milanówka przedstawia do konsultacji projekt uchwały Rady Miasta Milanówka w sprawie: Programu współpracy Miasta Milanówka z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art.3 ust.3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, na rok 2019.

forma konsultacji: pisemna
termin konsultacji: od 03.09.2018 r. do 18.09.2018 r.
komórka odpowiedzialna: Zespół ds. Komunikacji Społecznej
osoba do kontaktu: Katarzyna Stelmach tel. 22 758 30 61 wew. 121;

Projekt uchwały zostanie:

  • przesłany drogą elektroniczną organizacjom pozarządowym,
  • przesłany drogą elektroniczną radnym Rady Miasta Milanówka,
  • udostępniony w wersji elektronicznej na stronie miasta i Biuletynie Informacji Publicznej
  • udostępniony będzie w wersji papierowej - w budynku A Urzędu Miasta Milanówka w pokoju Zespołu ds. Komunikacji Społecznej, I piętro, ul. Kościuszki 45

Zapraszam przedstawicieli organizacji pozarządowych i innych podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego działających na terenie Milanówka, do wnoszenia uwag i opinii w terminie od dnia 03.09.2018 r. do 18.09.2018 r. za pośrednictwem załączonego formularza opinii.

Formularz opinii należy złożyć:

  • osobiście w Urzędzie Miasta Milanówka w sekretariacie (budynek A, ul. Kościuszki 45) w Punkcie Obsługi Interesant (budynek C, ul. Spacerowa 4)
  • e-mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Burmistrz Miasta Milanówka
Wiesława Kwiatkowska

Pliki do pobrania:

Udostępnij na: