Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Logo Masz Głos
Edukacja

Po raz kolejny rozpoczynamy nabór do akcji Masz Głos, która jest jedyną ogólnopolską akcją angażującą mieszkańców i mieszkanki oraz władze lokalne do dialogu i współpracy na poziomie samorządowym. Organizowana jest, aby włączać mieszkańców i...

Obrazek ukazujący dzieci idące do szkoły
Edukacja

3 września rozpocznie się nowy rok szkolny 2018/2019

Plakat
EdukacjaKalendarz wydarzeń

Zapraszamy na szkolenie dotyczące wprowadzonego niedawno prawa ochrony danych osobowych.

Logo
Edukacja

Pracownia Psychologiczna w Milanówku zaprasza na cykl bezpłatnych warsztatów pt. Babskie lato - trening rozwoju osobistego dla kobiet.

Urząd MiastaEdukacja

Szanowni Rodzice! Rekrutacja uzupełniająca do Europejskiego Przedszkola Publicznego „Kasperek” w Milanówku na rok szkolny 2018/2019 zostanie przeprowadzona w sposób elektroniczny. Poniżej prezentujemy niezbędne informacje...

Logo
Edukacja

 Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Warszawa, prowadzony przez Biuro Funduszy Europejskich i Polityki Rozwoju Urzędu m.st. Warszawy, zaprasza na Europejski Wykład Otwarty pn. „Poznaj wolontariat międzynarodowy”, który odbędzie się 9...

Plakat
EdukacjaKultura i rozrywka

Dziś w czwartek 12 kwietnia 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 2 jest szczególny szkolny dzień - Szkoła obchodzi Dwójkowy Dzień Żonkila.

Plakat
EdukacjaKalendarz wydarzeń

Zapraszamy serdecznie na spotkanie informacyjne dla kandydatów i ich rodziców do Społecznego Liceum Ogólnokształcącego nr 5 STO w Milanówku, które odbędzie się w najbliższy piątek 6 kwietnia 2018 r. o godzinie 18:30.

Obrazek
Edukacja

Szanowni Rodzice! Rekrutacja do przedszkoli w Milanówku na rok szkolny 2018/2019 zostanie przeprowadzona w sposób elektroniczny. Poniżej prezentujemy niezbędne informacje i wyjaśnienia. 

Ulotka
Edukacja

Dyrektorzy publicznych szkół podstawowych w Milanówku zapraszają przyszłych pierwszaków wraz z rodzicami na dni otwarte, w związku z rozpoczęciem się dnia 5 marca 2018 r. elektronicznej rekrutacji do klas pierwszych.