Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Logo
Edukacja

Zachęcamy do zapoznania się z grafikiem zajęć Lokalnego Centrum Kompetencji przy Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Plakat
Edukacja

Burmistrz Miasta Milanówka zaprasza na spotkania informacyjne dla rodziców przyszłych przedszkolaków i pierwszaków.

Zdjęcie
Edukacja

Miejska Biblioteka Publiczna w Milanówku włączyła się do akcji Dnia Bezpiecznego Internetu obchodzonego pod hasłem „Dzień Bezpiecznego Internetu: tworzymy kulturę szacunku w sieci”.

Plakat
Edukacja

Milanowskie liceum społeczne zajęło 17. miejsce wśród najlepszych liceów Mazowsza w rankingu Perspektyw.

Zdjęcie
Edukacja

Ośrodek Pomocy Społecznej zaprasza na bezpłatne spotkania dla rodziców pt. "Dopalacze - droga bez powrotu". W trakcie spotkań poruszone zostaną zagadnienia związane z problematyką zażywania dopalaczy.

Zdjęcie
Edukacja

Czy edukacja jest ważna? Odpowiedź na takie pytanie jest prosta – oczywiście tak! Trudniejsze pytania, to jak powinna wyglądać edukacja, jak wychowywać młodzież, jak komunikować się z uczniami. Z odpowiedziami próbowała zmierzyć się konferencja...

Logo Kapitał Ludzki
Edukacja

 Podniesienie kompetencji kluczowych, właściwych postaw i umiejętności niezbędnych na rynku pracy oraz wzrost kompetencji zawodowych nauczycieli będzie możliwy dzięki realizacji projektu pn: „Lubię się uczyć”.

Plakat
EdukacjaUrząd Miasta

11 września 2017 r. odbyło się uroczyste podpisanie umowy o dofinansowanie projektu edukacyjnego realizowanego w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych RPO WM 2014-2020.

Logo Ksiązki
Edukacja

W ramach rządowego programu „Wyprawka szkolna”, istnieje możliwość dofinansowania zakupu podręczników dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w ramach Rządowego programu pomocy uczniom w roku szkolnym 2017/2018 „Wyprawka szkolna”.

Logo UMM
Edukacja

Przedstawiamy harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018.