Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Mapa ze zmianami organizacji ruchu podczas Święta Miasta

W związku z zamknięciem ulicy Warszawskiej na Święto Miasta w dniu 9 września br. zmianie ulegnie trasa autobusowej komunikacji zastępczej.

Logo Polskich Kolei Państwowych

Według komunikatu PKP S.A. pociągi zatrzymywać się będą w Milanówku od 24 września br. Jednocześnie przestaną kursować autobusy komunikacji zastępczej.

Logo WKD

Od początku maja br. w weekendy (soboty i niedziele) oraz święta (dni ustawowo wolne od pracy) każdy pasażer posiadający ważny bilet na przejazd pociągiem WKD, może przewieźć jeden rower, bez konieczności zakupu osobnego biletu na przewóz roweru.

Logo WKD

Skąd pomysł na akcję „Maskotka dla WKD”?

Logo UMM

Do 3 września zakończą się zasadnicze prace związane z budową torów na trasie Warszawa Zachodnia – Grodzisk Mazowiecki. Wówczas zaczną się jazdy próbne pociągów. Dla pasażerów rozkładowe kursy rozpoczną się 24 września – informuje PKP PLK.

Plakat

W tegoroczne wakacje już po raz czternasty na tory wyjedzie pociąg „Słoneczny” Kolei Mazowieckich.

Logo

W weekend majowy zwiedzaj Polskę na jednym Wspólnym Bilecie Samorządowym!

Logo UMM

Informujemy, że od dnia 10 marca 2018 r. (sobota) zmianie ulegną godziny pracy kasy biletowej przy ul. Warszawskiej.

Zdjęcie

Informujemy, że Kasa Biletowa została przeniesiona z ul. Piłsudskiego na ul. Warszawską.