Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Zdjęcie

Informujemy, że Kasa Biletowa została przeniesiona z ul. Piłsudskiego na ul. Warszawską.

Przystanek ZG

Wraz z przeniesieniem na ul. Warszawską przystanku autobusowego Komunikacji Zastępczej równocześnie prowadzono rozmowy także nad przeniesieniem kasy biletowej.

Logo SM

W związku z reorganizacją komunikacji zastępczej, apelujemy do kierowców o zastosowanie się do zmian wprowadzonych na ul. Warszawskiej.

Logo KM

Poniżej przedstawiamy nowy rozkład jazdy komunikacji ZG obowiązujący od 20 stycznia br.

Zdjęcie

Od 20 stycznia br. wraz z nowym rozkładem jazdy, na ulicy Warszawskiej pojawią się nowe przystanki komunikacji zastępczej i miejskiej. Autobusy linii zastępczej ZG będą jeździć ul. Warszawską zamiast ul. Królewską, a linia C komunikacji miejskiej...

Logo WKD

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. uprzejmie informuje, iż w okresie ferii zimowych 2018 r. wprowadza tzw. „ przejazdy rodzinne”. 

Zdjęcie

Informujemy, że w związku z reorganizacją komunikacji zastępczej od 20 stycznia br. ulicą Warszawską będą poruszały się autobusy.

Logo WKD

Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. informuje, iż rozkład jazdy pociągów ważny od dnia 10.12.2017 r. nie ulegnie zmianie w odniesieniu do rozkładu jazdy obowiązującego od dnia 11.12.2016 r. 

Zdjęcie

W dniu Wszystkich Świętych wiele osób zdecyduje się na odwiedzenie grobów najbliższych.

Logo UMM

Poniżej przedstawiamy rozkład jazdy PKS kursujący 1 listopada 2017 r.