Przejdź do głównej treści
Używamy plików cookie, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Korzystając z witryny, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.
×
Strona została przetłumaczona automatycznie.
Galerie
Artykuły
Tagi
Pies

W dniu 25.02.2018 około godz. 17.45 na ul. Owczarskiej został odłowiony pies (podobny do owczarka niemieckiego). Obecnie przebywa w schronisku, czeka na swojego właściciela.

Kot

W dniu 21 lutego na ul. Wojska Polskiego zaginęła kotka. Kotka czarno-rudo-biała (przez środek grzbietu czarna pręga, boki czarne ślimaki, białe łapki i brzuszek). Miała pomarańczową obróżkę z dzwoneczkiem. Dla znalazcy nagroda. Kontakt: 512006501.

Kot

W grudniu kot ten przybłąkał się do mieszańców Milanówka, przyszedł najprawdopodobniej z okolic ogródków działkowych przy ul. Partyzantów. Jest w dobrej kondycji, zadbany i odżywiony, co wskazuje na to, że posiada właściciela, który być może na...

Pies

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Milanówku pilnie poszukuje domu dla suczki Dory. Dora ma 7 lat, ale czuje się na 3 lata! Jest zdrową, wesołą, miłą i zadbaną sunią, chętną do spacerów, zabawy. Dobrze dogaduje się z innymi psami. Jest...

Pies

W dniu 25.11.2017 roku o godz. 16 na ul. Wiatracznej przy Brwinowskiej w Milanówku została znaleziona młoda suka, rasy mix koloru biszkoptowego. W dniu  27.11.2017 roku została umieszczona w schronisku w Milanówku.

Zdjęcie

W dniu dzisiejszym tj. 16.11.2017 r. około godz. 8:30 przy ul. Wójtowskiej w okolicy ZS NR 2, patrol Straży Miejskiej odłowił małą zadbaną suczkę koloru czarno-brązowo-białego. Suczka nie posiada czipa.  Ma założone szelki koloru...

Znaleziony pies

W dniu dzisiejszym tj. 14.09.2017r. Ekopatrol Straży Miejskiej odłowił psa, który od kilku dni błąkał się w rejonie skrzyżowania ulic Wiatracznej i Magnolii. Jest to duży pies przypominający z wyglądu Labradora, koloru czarnego, miejscami...

Znaleziony kot

W dniu 12.09.2017 r. na ul. Wojska Polskiego został znaleziony mały bezpański kociak, który ma chorą tylną łapę. Kot przebywa w lecznicy weterynaryjnej dr. Albina przy ul. Warszawskiej.

Znaleziony pies

W dniu 24.08.2017r. około godz 19.50 po zgłoszeniu, patrol SM odłowił z terenu boiska MILAN przy ul.Turczynek bezpańskiego psa rasy owczarek niemiecki. Pies nie posiada czipa. Jest zadbany, spokojny, czarny podpalany i nosi parcianą obrożę.

Pies znaleziony przy ul. Łąkowej

W dniu 30 lipca 2017 r. ok. godz. 19:00 patrol SM odłowił psa z posesji przy ul. Łąkowej. Rasa mix, ok. 20 kg wagi, czarny-podpalany, dobrze utrzymany, nie posiada czipa ani obroży.