Miło nam poinformować, że Laura Stypuła na co dzień trenująca na kortach tenisowych w Milanówku została brązową medalistką w grze pojedynczej i złotą medalistką w grze podwójnej w Mistrzostwach Polski do lat 12 w Kołobrzegu, które odbyły się w dniach 24 - 30 czerwca 2018.

Trenerem Laury jest Pan Włodzimierz Filipiak kierownik d/s sportu Milanowskiego Centrum Kultury.

W Kołobrzegu Mistrzostwa odbyły się na pięknym obiekcie „Tenis Park” położonym 40 metrów od morza, zajmującym powierzchnię pięciu tysięcy metrów kwadratowych. Znajduje się tu 6 otwartych i 2 kryte nowoczesne korty. Dobrze, że tak piękny teren został zagospodarowany w taki sposób, by mogli korzystać z niego zarówno mieszkańcy, turyści i goście.

W Milanówku również dbamy o kulturę fizyczną mieszkańców. Podczas wakacji zapraszamy dzieci i młodzież do bezpłatnego korzystania z kortów tenisowych od poniedziałku do piątku w godzinach 12 - 14 oraz darmowych lekcji tenisa prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów we wtorki i czwartki w godzinach 12 -13. Ponadto zapraszamy przez 7 dni w tygodniu w godzinach 10 - 21 na Orlik i do Centrum sportu i rekreacji Grudów.

Najlepszym przykładem, że uprawianie sportu i dbanie o kulturę fizyczną to ogromna satysfakcja dobra kondycja, a nawet droga do sukcesu jest Laura Stypuła. Nasza medalistka została powołana do eliminacji do drużyny Mistrzostw Europy, które odbędą się w dniach 26 - 29 lipca w Czechach.

Mocno trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów.

Dział Sportu

20180712 zdj

Udostępnij na: