Usuwanie azbestu

W związku z planowanym terminem ogłoszenia przez Wojewódzki Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie naboru wniosków w ramach programu pn. Usuwanie i unieszkodliwianie azbestu na terenie województwa mazowieckiego, Urząd Miasta Milanówka zgodnie z przyjętym w dniu 27 marca 2014 r. Programem usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu Miasta Milanówka zaprasza mieszkańców do złożenia zgłoszeń posiadanych ilości wyrobów zawierających azbest, celem sfinansowania ich zdjęcia, zbiórki, transportu i unieszkodliwienia w 2017 roku.

Wyżej opisany zakres prac zostanie sfinansowany w 100%. Należy podkreślić, że dofinansowanie dotyczy jedynie osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej i nie może być przeznaczone na pokrycie kosztów związanych z zakupem i montażem nowych pokryć dachowych lub elewacji. W przypadku nie otrzymania dofinansowania przedsięwzięcie nie będzie realizowane.

W związku z powyższym osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie karty zgłoszeniowej, którą można pobrać poniżej lub w Referacie Ochrony Środowiska i Gospodarki Zielenią, ul. Spacerowa 4, 05-822 Milanówek. Zgłoszenia należy dokonać w terminie do 16 stycznia 2017 r. Wypełnioną kartę można przesłać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., pocztą tradycyjną lub dostarczyć osobiście do Urzędu Miasta, ul. Spacerowa 4, 05-822 Milanówek. W przypadku wysłania zgłoszenia pocztą liczy się data wpływu do Urzędu.

Szczegółowe informacje dotyczące składania zgłoszeń mogą uzyskać Państwo w Urzędzie Miasta Milanówka, w Referacie Ochrony Środowiska i Gospodarki Zielenią, ul. Spacerowa 4, tel. 22 758 30 61 wew. 221, 202.

Plik do pobrania:

docxKarta zgłoszeniowa

Udostępnij na: