Logo Milanowskiej Karty Rodziny 3+

Szanowni Państwo,

jednym z najważniejszych wyzwań obecnych czasów jest odwrócenie niekorzystnych trendów demograficznych. Dlatego tak ważne są działania prorodzinne, których elementem jest stworzenie systemu pomocy dla rodzin wielodzietnych – w postaci dostępu na preferencyjnych warunkach do towarów i usług. To pozwoli rodzicom wychowującym więcej niż trojkę dzieci zrekompensować choć część ponoszonych przez nich kosztów.

Wierzę, że Państwu również leży na sercu poprawa sytuacji demograficznej w kraju, dlatego zwracam się do Państwa z propozycją przystąpienia do programu Milanowskiej Karty Rodziny 3+. Zwłaszcza, że pomagając dzisiaj rodzicom z rodzin wielodzietnych, za kilka lat zyskacie Państwo nie tylko nowych klientów, ale i potencjalnych pracowników.

Udział w programie Milanowska Karty Rodziny 3+ przynosi także prestiż. Państwa firma będzie mogła z dumą nazywać się Firmą Przyjazną Rodzinie. Jest to o tyle istotne, że zarówno klienci jak i środowiska biznesu wybierając kontrahentów coraz powszechniej zwracają uwagę na działania związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu, tzw. działania CSR.

Państwa udział w programie Milanowska Karty Rodziny 3+ przyczyni się również do rozwoju społeczności lokalnej. A także oczywiście wpłynie na poprawę rozpoznawalności i wzrost zainteresowania klientów ofertą Państwa firmy.

Udział w programie polega na zaoferowaniu zniżek na określone towary i/lub usługi oferowane przez Państwa firmę dla posiadaczy Milanowskiej Karty Rodziny 3+. Zarówno zakres oferty, która zostałaby objęta bonifikatą, jak i wysokość bonifikaty jest uzależniony wyłącznie od Państwa hojności.

Aby przystąpić do programu Milanowskiej Karty Rodziny 3+, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który jest załączony do niniejszego listu, a następnie złożyć go osobiście lub przesłać listem albo e-mailem do Urzędu Miasta – ul. Kościuszki 45, 05-822 Milanówek,  ew. Ośrodka Pomocy Społecznej w Milanówku – ul. Fiderkiewicza 41, 05-822 Milanówek.

W formularzu określacie Państwo obręb towarów i usług, które chcielibyście objąć zniżkami, a także wysokość procentową ulgi.  Następnie pomiędzy Państwa firmą a Miastem Milanówek podpisane zostanie porozumienie o uczestnictwie w programie. Informacje o udziale Państwa przedsiębiorstwa w programie będą zamieszczane w materiałach informacyjnych Miasta oraz na witrynie internetowej www.milanowek.pl, a także stronie www Ośrodka Pomocy Społecznej w Milanówku – www.milanowek.naszops.pl. Otrzymacie Państwo również prawo do rozpowszechniania tej wiadomości w swoich materiałach informacyjnych, reklamowych oraz na stronach internetowych.

W przypadku wątpliwości lub uwag prosimy o kontakt telefoniczny z Ośrodkiem Pomocy Społecznej pod numerem telefonu 22 724 97 92 lub o przesyłanie pytań na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Mam nadzieję, że propozycja przystąpienia do programu Milanowskiej Karty Rodziny 3+, spotka się z Państwa zainteresowaniem.

Z poważaniem,

Wiesława Kwiatkowska
Burmistrz Miasta Milanówka


Pliki do pobrania:

Udostępnij na: